Замовити 3D панелі

1. Консультаційний етап :

 

-  Якщо обєкт знаходиться в межах міста Рівного то виїзд замірщика на обєкт, зняття первинних розмірів, уточнення побажання замовника що до комплектації та конструкції 3D Панелей . (в межах Рівного безкоштовно).

  - Якщо обєкт знаходиться більше 10км від Рівного то замоник оплачує вартість дороги (5грн за 1км в одну сторону).

  - Якщо обєкт знаходиться в іншій області тоді всі питання стосовно 3D  Панелей вирішуються в телефонному режимі, або по можливості виїжджаємо на обєкт за умови що замовник оплачує дорогу (5грн за 1км в одну сторону та командіровочні доба 600грн).

2. Обрахування замовлення :

3. Якщо замовник погоджується на вартість виробу.

- Інженер виїжджає на обєкт (безкоштовно), знімає кінцеві розміри для виробництва, повторно узгоджує із   замовником : конструкцію, комплектацію, матеріал, колір. (Вибрати деталі, колір кухні можна за адресою м.Рівне вул. Віденська 2).

  - Створюються технічні креслення. (Окремо можливо замовити 3Д візуалізацію у тривимірному зображені за додаткові кошти.)

4. Аванс та договір.

 - Після того як виробник та замовник узгодив всі технічні та дизайнерські рішення, щодо майбутьнього виробу, укладається договір. Договір включає в себе докладний опис прав та обовязків сторін і допомагає уникнути непорозумінь в процесі роботи на цьому етапі вноситься предоплата Аванс 50%, від загальної вартості договору.

 

5. Виробничий процес.

  - Виріб замовника виготовляється на нашому виробництві в Рівненській області смт Клевань на високоточном обладнанні імпортного виробництва.

6. Заключний Етап.

 

 

  - На цьому етапі проводиться доплата в розмірі 40% від загальної вартості договору.

  - Далі виконуються монтажні роботи виробу замовника.

  - По закінченні якого підписуються акти здачі приймання, доплачується залишок 10%

  - Після повного розрахунку наступають гарантійні зобовязання протягом 1-го календарного року.